26-634 Gózd, Polska
EnglishGermanPolishRussian
EnglishGermanPolishRussian

woocommerce wiele języków waluty

6 października 2018

Blog

woocommerce wielojęzyczny

Powinieneś wiedzieć, że rozszerzenie języków, w których twój sklep jest dostępny, może zwiększyć sprzedaż i liczbę konwersji. Projekt WPML jest fantastyczny, a ta wtyczka pozwoli ci upewnić się, że Twoja strona dociera do jak największej liczby osób. Wydaje mi się, że najlepszą częścią tej wtyczki jest nie tylko wyświetlanie stron w Twojej witrynie w nowym języku, ale także możliwość tłumaczenia wiadomości e-mail wysyłanych do klientów. To dobre rzeczy.

WOOCOMMERCE CURRENCY SWITCHER

Jeśli jest jedna lekcja, której możemy się nauczyć z obecnego stanu przemysłu filmowego, to, że poza Stanami Zjednoczonymi jest dużo pieniędzy. Upewnij się więc, że Twoi klienci wiedzą, co naprawdę płacą, używając tej wtyczki . Po zainstalowaniu ta wtyczka pozwala użytkownikom zobaczyć kursy wymiany dla ustalonej ceny i pożądanej waluty. Koniec z zgadywaniem, ile euro równa się liczbie dolarów amerykańskich, czyli ile rupli równa się liczbie funtów. Darmowa wersja obsługuje tylko 2 waluty, ale to może wystarczyć, jeśli masz kraj dominujący oprócz swojego natywnego.

Dodaj komentarz

Wypełnij brief strony WWW a w ciągu 24h otrzymasz darmową wycenę!
Administratorem danych osobowych jest SEOBIT Waldemar Kaźmierczak NIP:712-107-27-46 Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust.1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r., dalej RODO w celu wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Administrator udostępnia lub powierza dane podmiotom zewnętrznym w celu realizacji przedmiotu umowy.