SEOBIT - TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH

Pozycjonowanie SEO

Profesjonalna strona internetowa dla Ciebie i Twojej firmy

0 %
+
Pozytywnych opinii

Pozycjonowanie stron internetowych Radom

Dlaczego pozycjonowanie stron Radom jest ważne dla twojej firmy i biznesu? Każda z firm, która działa na lokalnym rynku zastanawia się jak zwiększyć zasięg i pozyskać nowych klientów. Klienci w większym stopniu z roku na rok robią zakupy w internecie. Tylko dodatkowe pozycjonowanie strony internetowej zapewni ci widoczność i przewagę nad konkurencją. 

Zapewniamy skuteczne SEO

Dzięki zdobytemu doświadczeniu zyskujesz profesjonalne pozycjonowanie!

Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonujemy strony www oraz sklepy woocommerce.

Bezpieczne SEO

Stosujemy bezpieczne techniki pozycjonowania. Korzystamy w własnego zaplecza seo!

Jakie kanały marketingowe są istotne z punktu widzenia zdobywani klientów? Z przeprowadzonych badań wynika że najskuteczniejsze są organiczne wyniki wyszukiwania w google. Co to oznacza? Ni mniej ni więcej zwykłe wyniki zapytań i wyszukiwania w google. Naturalne i bezpieczne seo które oferuje nasza agencja zapewnią ci odpowiednią widoczność w wyszukiwarkach. 

CZYM JEST SEO?

SEO oznacza optymalizację pod kątem wyszukiwarek. Podzielmy to na kontekst Twojej witryny.

SEARCH – Wyszukiwanie: co ludzie robią, gdy chcą znaleźć odpowiedź na pytanie lub produkt lub usługę, które spełniają ich potrzeby.

SEARCH ENGINE – Wyszukiwarka: Witryna (taka jak Google lub Bing), w której dana osoba może przeprowadzić wspomniane wyszukiwanie.
search engine optimization – Optymalizacja wyszukiwarek: Co robisz, aby wspomniana wyszukiwarka połączyła to wyszukiwanie z Twoją witryną.

Pozycjonowanie stron Radom  

Pozycjonowanie stron www to optymalizacja strony pod wyszukiwarki internetowe. Dzięki optymalizacji twoją stronę łatwo znaleźć w sieci. SEO Radom zajmuje się optymalizacją stron www oraz zapewnieniem wyższej pozycji twojej strony w wyszukiwarce google.

Jakie jest znaczenie SEO  pozycjonowania stron internetowych Radom

Dodatkowo zdobędziesz w sieci: 

 • Większy ruch w witrynie: kiedy Twoja witryna jest zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek, uzyskuje większy ruch, co oznacza zwiększoną świadomość marki
 • Więcej klientów: Aby Twoja witryna była zoptymalizowana, musi być kierowana na słowa kluczowe – hasła, których szukają twoi idealni klienci.
 • Lepsza reputacja: wyższa pozycja w Google buduje natychmiastową wiarygodność Twojej firmy. Jeśli Google ci ufa, ufają ci ludzie.
 • Wyższy zwrot z inwestycji: Wkładasz pieniądze w swoją witrynę i kampanie marketingowe, które prowadzą z powrotem do stron Twojej witryny. Witryna o najwyższej skuteczności poprawia wyniki tych kampanii, dzięki czemu Twoja inwestycja jest tego warta.

Jak działa SEO co można poprawić?

Google określa, które strony mają się pojawić na stronie wyników wyszukiwania  dla danego zapytania. Przekłada się to na ruch w Twojej witrynie! Jak działa SEO.

 • Roboty indeksujące Google nieustannie skanują sieć, zbierając, kategoryzując i przechowując miliardy stron internetowych w swoim indeksie. Kiedy czegoś szukasz, a Google wyświetla wyniki, korzysta z indeksu, a nie z samej sieci.
 • Google używa złożonej formuły zwanej algorytmem do porządkowania wyników na podstawie wielu kryteriów (czynników rankingowych), w tym jakości treści, jej w związku z wyszukiwanym hasłem, witryny (domeny) należy do i więcej.
 • To, w jaki sposób ludzie wchodzą w interakcję z wynikami, dodatkowo wskazuje Google potrzeby, które każda strona jest satysfakcjonująca, co również jest uwzględniane w algorytmie.

 SEO działa jak złożony system informacji zwrotnych — aby uzyskać najdokładniejsze, godne zaufania i trafne wyniki dla dowolnego wyszukiwania przy użyciu informacji od Ciebie, Google i wyszukiwarek. Twoim zadaniem jest tworzenie treści, które spełniają wymogi Google dotyczące wiedzy, autorytetu i zaufania, które spełniają wymagania wyszukiwarek.

Najważniejsze czynniki rankingu SEO w Google!

 • Publikacja wysokiej jakości treści regularnie na swojej stronie!
 • Słowa kluczowe w opisach meta i tytule
 • Linki do twojej strony przychodzą ce i wychodzące
 • Teksty specjalistyczne an stronie
 • Linkowanie wewnętrzne miedzy stronami
 • Dostępność strony na urządzeniach mobilnych
 • Szybkość ładowani strony
 • Certyfikat SSL
 • Dane strukturalne znaczniki schematu

Czynników rankingowych jest pewnie kilkaset, ale nie wszystkie są istotne jak te wypisane powyżej. Skorzystaj z naszej agencji SEO do optymalizacji swojej witryny.

Wiemy, jak optymalizować strony www pod SEO

Optymalizacja strony pod SEO wymaga kilku czynników poza optymalizacją samej strony www. Musisz określić jaki słowa kluczowe optymalizujesz. Czyli na jakie frazy potencjalnie mogą cię szukać. Pomyśl o klientach i jak mogą szukać produktu, który oferujesz. Sprawdź i porównaj konkurencję. Większość kierowania na frazy kluczowe nie będzie pochodzić ze stron, star, omnie, kontakt itp. ale z długich wpisów blogowych z dobrą jakościowo i merytorycznie treścią. Dlatego taki nacisk kładziemy, aby serwis www miał dobry content.  Kolejną sprawą jest umieszczanie fraz kluczowych w tytule strony, znacznikach H1, H2 oraz podpisywanie obrazków frazami kluczowymi. Na stronie powinien znaleźć się jeden znacznik H1. Każda strona powinna mieć unikalny meta opis ok 160 znaków. Każdy obraz na stronie powinien być właściwie podpisany. Obrazy są ważne dla SEO bo pojawiają się w wynikach wyszukiwania, podpisuje obraz. Zmniejszaj obrazy im mniejszy obraz, tym szybciej się wczyta. 

Wszystko o linkowaniu

Linki dzielimy na wewnętrzne i zewnętrzne. Szukaj linków zewnętrznych, które będą kierować do twojej witryny. Linków poszukuj z dobrych zaufanych serwisów o wysokim autorytecie.  Linkowanie wewnętrzne to nic innego jak kierowanie do poszczególnych wpisów czy stron w twoim własnym serwisie. Daje to google dodatkowe ścieżki do dotarcia do wartościowej treści twojej strony. Udzielaj się na forach linkując swoją stronę. Rób wpisy gościnne u znajomych. Udostępniaj swoje wpisy w mediach społecznościowych. Ważne jest budowanie wiarygodności marki. Istnieje wiele strategii budowania marki firmy. 

Kluczowe zagadnienia SEO

Szybkość strony: Oprócz rozmiarów obrazu, kod treści witryny i kolejność jej ładowania mogą wpływać na szybkość strony. 
Bezpieczeństwo: upewnij się, że Twoja witryna korzysta z protokołu HTTPS
Mobilność : bycie przyjaznym dla urządzeń mobilnych. Indeksowanie Google jest teraz dostosowane do urządzeń mobilnych, więc Twoja witryna musi być w pełni responsywna.
Struktura adresów URL: zorganizowana struktura witryny ułatwia Google indeksowanie Twojej witryny, poruszanie się po niej użytkownikom.
Architektura witryny: W idealnej sytuacji użytkownik powinien mieć dostęp do dowolnej strony w Twojej witrynie za pomocą maksymalnie trzech kliknięć. Linkowanie wewnętrzne jest tutaj ważne.
Możliwość indeksowania: Twoja mapa witryny i plik robots.txt razem informują Google, co robisz, a czego nie chcesz, aby Google indeksowało i indeksowało.
Znaczniki schematu: znaczniki schematu pomagają Google zrozumieć rodzaje posiadanych treści, umożliwiając wyświetlanie wyników z elementami rozszerzonymi, gdy ma to zastosowanie. Na przykład schemat linków do podstron może zapewnić więcej nieruchomości w SERP:
Kanoniczne adresy URL: kanoniczny adres URL to adres URL, który ma reprezentować zestaw zduplikowanych stron. Google dołoży wszelkich starań, aby zidentyfikować kanoniczny adres URL dla dowolnego zestawu duplikatów, ale możesz też wskazać go Google za pomocą tagów kanonicznych lub przekierowań 301. Wszystkie przekierowujące do tego jednego kanonicznego adresu URL

Do optymalizacji i pozycjonowania trzeba korzystać z narzędzi. Większość jest dostępna bezpłatnie to:

 • Google analitisc
 • Google search console
 • Narzędzia do badania słów kluczowych
 • Programy do SEO
 • Narzędzia do audytów seo stron www

Podsumowując, dbaj o swoją stronę www, dbaj o jakość treści na twojej witrynie, bądź konsekwentny umieszczaj regularnie wpisy na stronie. Sprawdzaj słowa kluczowe swoje i porównuj z konkurencją. 

Jeśli chcesz skorzystać z profesjonalnej pomocy to nasza agencja jest do dyspozycji biuro@seobit.pl

dispacher_icon.png
Wypełnij formularz zapytania a w ciągu kilku godzin otrzymasz wycenę strony www.
Strony
Wpisy