SEOBIT - TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH

Regulamin strony internetowe Radom

Profesjonalna strona internetowa dla Ciebie i Twojej firmy

0 %
Pozytywnych opinii

Sprzedający “SEOBIT” inż.Waldemar-Kłonówek-Kolonia 14. Kaźmierczak, NIP:712-107-27-46,REGON: 430433074. . Usługi informatyczne: strony internetowe, serwery hostingowe.

 Tel: 515-498-588,  kontakt mailowy na biuro@seobit.pl – 24h/7

SEOBIT- to rzetelna, godna zaufania firma zajmująca się wykonywaniem stron i sklepów internetowych, pozycjonowania stron www, hostingiem stron www, marketingiem internetowym oraz projektami graficznymi. Posiadam profesjonalne serwery hostingowe. Każda strona jest tworzona indywidualnie ściśle pod wymogi naszego Klienta. Moja oferta jest tania i przejrzysta – nie ma żadnych ukrytych kosztów oraz dodatkowych opłat. System CMS WordPress+ bonus “Edytor Graficzny”, który służy do edycji treści na stronie, jest bardzo prosty i intuicyjny. Stronę tworzę na gotowo z umieszczonymi i rozmieszczonymi zdjęciami i tekstem. Do wszystkich zleconych projektów podchodzę indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Każde powierzone zadanie stanowi dla mnie nowe wyzwanie, a mój główny cel to satysfakcja Klienta. Proponuję oryginalne i unikalne projekty, które będą zgodne z potrzebami Twojej firmy. Zawsze dążę do spełnienia oczekiwań, jakie stawia przed nami Klient. Przy tworzeniu serwisu www Twojej firmy staram się dbać o to, by była ona jak najbardziej funkcjonalny i interesujący dla odwiedzających ją potencjalnych klientów. Oferta zawiera wykonanie serwisu www/strony/sklepu/bloga www w języku polskim. Dokonując zakupu, zgadzają się Państwo na otrzymanie faktury/paragonu (w formie cyfrowej) na adres mailowy z którego zrobiono zakupy. Jeżeli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT w formularzu zamówienia należy wpisać NIP i dane firmy!!! W innym przypadku zostanie wystawiony paragon fiskalny bez numeru NIP. Do takiego paragonu zgodnie z przepisami NIE MOŻEMY WYSTAWIĆ FAKTURY VAT !!! Jesteśmy legalnie działającą firmą do każdego zamówienia wystawiam faktury VAT 23%. “SEOBIT” WALDEMAR KAŹMIERCZAK; Kłonówek Kolonia 14, 26-634 Kłonówek kol. NIP: 712-107-27-46, REGON: 430433074 ; www.seobit.pl, biuro@seobit.pl, mBank: 28114020040000310281077486

1. Wystawiającym ofertę jest firma “SEOBIT WALDEMAR KAŹMIERCZAK”, zwaną dalej Sprzedającym lub Firmą SEOBIT.

2. Zgodnie z art. 384. $ 1. Kodeksu Cywilnego, treść niniejszego Regulaminu jest wiążąca dla każdej ze stron transakcji. Regulamin dotyczy wszystkich zamówień realizowanych za pośrednictwem serwisu. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają obowiązujące przepisy Kodeksu Cywilnego.

3. Osoba dokonująca zakupu, zwana Kupującym, dokonuje zakupu usługi wykonania strony -sklepu internetowego na podstawie ustalonych z Klientem wytycznych.

4. Preferuję kontakt email – biuro@seobit.pl – działam 7 dni w tygodniu. Po zakupie proszę podać email do kontaktu . Materiały: treść, zdjęcia, nazwę domeny, wytyczne- na stronę należy wysyłać w jednym pliku tekstowym, na adres biuro@seobit.pl od razu po zakupie oferty co przyspieszy i ułatwi tworzenie.

5. Złożenie zamówienia lub dokonanie opłaty jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

6. Dokonując zakupu na moich aukcjach, zgadzają się Państwo na otrzymanie faktury/paragonu (w formie cyfrowej) . Faktura wystawiana jest niezwłocznie po zakupie jeśli kupujący wpisze dane do faktury oraz NIP. W pozostałych przypadkach wystawiany jest paragon i wysyłany elektronicznie.

Jeżeli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT, a nie zaznaczyłaś/eś w formularzu dostawy opcji “chcę Fakturę Vat” prosimy o natychmiastowe przesłanie nam informacji z danymi firmy i numerem NIP !!! W innym przypadku zostanie wystawiony paragon fiskalny bez numeru NIP. Zgodnie z nowelizacją ustawy o VAT, po wystawieniu paragonu nieposiadającego numeru NIP, nie będzie możliwości wystawienia faktury VAT na firmę.

7. Oferty dotyczą usługi stworzenia prostej strony/sklepu internetowego z kilkoma podstronami- do 10 podstron, mogącymi zawierać dodatki i wtyczki z opisu oferty. Treści potrzebne do stworzenia strony internetowej przesyła Klient. Większe projekty, inne funkcjonalności należy wcześniej uzgodnić.

8. Strona posiada wymienione w opisie aukcji dodatki oraz funkcjonalności. Elementy, nieujęte na tej aukcji, podnoszą koszt usługi i trzeba je wcześniej uzgodnić. Firma SEOBIT nie ponosi odpowiedzialności za treści dostarczone przez Zamawiającego.

9. Zamawiający ma prawo odstąpić od Umowy jeśli w ciągu 14 dni od zakupu nie dostarczono mu wykonanej strony www lub projektu. Jeśli sprzedający poczynił już jakieś działania: Wykupił domenę, utworzył konto hostingowe, wykonał projekt strony, to zwrot wpłaty jest niemożliwy.

10. Wykonawca zastrzega sobie prawo do rezygnacji z projektu, jeśli uzna, że wymagania Klienta wychodzą poza jego kompetencje/ofertę.

11. Czas tworzenia strony to zwykle ok. 2 – 7 dni od przesłania kompletnych materiałów. Kolejny etap to poprawki. Długość czasu poświęconego nad stroną i poprawkami jest uzależniona od budżetu strony. Poprawki tanich stron do 600zł wykonuje do 5 dni, pozostałe do 14 dni. Dodatkowe poprawki przekraczające podane ramy czasowe odbywają się za uzgodnioną dopłątą.

12. Klient, po otrzymaniu zrealizowanej strony www, nie może usuwać elementów identyfikujących twórcę projektu (info o autorze w stopce).

13. Wszelkie materiały dostarczane przez Kupującego nie mogą naruszać praw autorskich osób trzecich.

14. Firma SEOBIT Waldemar Kaźmierczak nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia, które spowodowane zostały z przyczyn niezależnych, takie jak kataklizmy, działanie czynników i osób trzecich, przerwy w dostawie energii elektrycznej, internetu.

15. Czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu w przypadku niedostarczenia materiałów od zamawiającego lub utrudniony kontakt z zamawiającym.

16. Sprzedający w czasie realizacji korzysta z posiadanych przez siebie płatnych lub darmowych banków zdjęć. Na życzenie klienta istnieje możliwość użycia innych zdjęć płatnych, ale ich zakup Zamawiający dokonuje we własnym zakresie.

17. Jeśli kupujący zakupi ofertę i w ciągu 14 dni nie prześle materiałów i wytycznych do strony, to zlecenie jest traktowana jako zakończone i zrealizowane bez możliwości zwrotu wpłaty czy żądania wykonania usługi. Po 14 dniach od zakupu niemożliwy będzie zwrot wpłaty.

18. Oferuję bezpłatną bezterminowa pomoc techniczna dla stron umieszczonych na moich serwerach. Istnieje możliwość zdalnej pomocy poprzez zdalny pulpit (Google chrome) jeśli klient ma problem z edycją i potrzebuje wsparcia.

19. Nie wykonuję stron dla konkurencyjnych agencji bez wcześniejszego ustalenia warunków.

20. Usługi dodawane gratis – bezpłatnie do oferty (serwer, domena, pozycjonowanie, logo) nie mogą stanowić podstawy do roszczeń finansowych kupującego. Niemniej sprzedający dochowa należytej staranności w realizacji tych dodatków. Pozycjonowanie strony w ofercie jest to pozycjonowanie podstawowe, aby strona zaistniała w sieci i pojawiła się z podstronami w wyszukiwarce google. Skuteczne pozycjonowanie strony to wielomiesięczny proces, na który oddziaływanie ma wiele czynników. Nie gwarantuje określonej pozycji strony w wyszukiwarce google. Warunkiem pozycjonowanie jest zastosowanie się do wskazówek SEOBIT oraz dostarczenie min 6 artykułów tematycznie związanych z tematyką strony.

21. Po przekazaniu strony www i dostępu do panelu strony SEOBIT nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia strony przez klienta. Edycję strony należy prowadzić rozważnie, robiąc wcześniej kopię bezpieczeństwa. 

 

Zwrot

 1. Konsument może odstąpić od Umowy sprzedaży w terminie 14 od dnia zakupu przedmiotu jeśli nie został wykonany projekt strony www.

 2. W takim wypadku Konsument przesyła Sprzedawcy oświadczenie o odstąpieniu od Umowy sprzedaży

 3. Klient wysyła zgłoszenie odstąpienia od umowy dotyczące danego Towaru
  za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie Sklepu

 4. W przypadku odstąpienia od Umowy sprzedaży Konsumentowi zwracane są
  niezwłocznie wszystkie płatności. Zostanie wystawiona stosowna faktura
  korekta. Zwrot nastąpi nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w
  którym Sprzedawca otrzymał oświadczenie o odstąpieniu od Umowy
  sprzedaży. Zwrot będzie dokonany przelewem na rachunek wskazany przez
  Klienta w formularzu.

 5. Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu Towaru. Sklep nie
  przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszt odesłania
  Towaru nie podlega zwrotowi.

 

Reklamacja Towaru

 

 1. Klient będący Konsumentem ma prawo do reklamacji Towaru lub Towarów wchodzących w skład Zamówienia.

 2. W przypadku stwierdzenia wad fizycznych zakupionego towaru lub niezgodności towaru z towarem zamówionym, Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji.

 3. Klient dokonuje reklamacji, wysyłając zgłoszenie reklamacyjne
  dotyczące danego Towaru za pośrednictwem sklepu internetowego 

 4. Do zgłoszenia reklamacyjnego klient zobowiązany jest dołączyć:

  • Protokół reklamacji
  • Opis problemu 
  • Numer zamówienia
 5. Sklep zobowiązuje się powiadomić Klienta o terminie i sposobie
  rozpatrzenia reklamacji do 30 dni od daty jej złożenia. Wszelkie
  informacje dot. postępowania reklamacyjnego Sprzedawca będzie
  przekazywał Konsumentowi za pośrednictwem poczty elektronicznej, na
  adres z którego przesłano reklamację.

dispacher_icon.png
Wypełnij formularz zapytania a w ciągu kilku godzin otrzymasz wycenę strony www.
Strony
Wpisy