26-634 Gózd, Polska
EnglishGermanPolishRussian
8 / 100

Regulamin tworzenia stron www

SEOBIT WALDEMAR KAŹMIERCZAK

Informacje o sprzedającym””SEOBIT.PL” inż.Waldemar Kaźmierczak. Tel: 515-498-588

preferuję kontak mailowy na biuro@seobit.pl – 24h/7

SEOBIT.PL- to rzetelna, godna zaufania firma zajmująca się wykonywaniem stron i sklepów internetowych, pozycjonowania stron www, hostingiem stron www, markietingiem internetowym oraz projektami graficznymi. Posiadam profejsonalne serwery hostingowe. Każda strona jest tworzona indywidualnie ściśle pod wymogi naszego Klienta. Moja oferta jest tania i przejrzysta – nie ma żadnych ukrytych kosztów oraz dodatkowych opłat. System CMS WordPress+ bonus “Edytor Graficzny”, który służy do edycji treści na stronie, jest bardzo prosty i intuicyjny. Stronę tworzę na gotowo z umieszczonymi i rozmieszczonymi zdjęciami i tekstem. Do wszystkich zleconych projektów podchodzę indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Każde powierzone zadanie stanowi dla mnie nowe wyzwanie, a mój główny cel to satysfakcja Klienta. Proponuję oryginalne i unikalne projekty, które będą zgodne z potrzebami Twojej firmy. Zawsze dążę do spełnienia oczekiwań, jakie stawia przed nami Klient. Przy tworzeniu serwisu www Twojej firmy staram się dbać o to, by była ona jak najbardziej funkcjonalny i interesujący dla odwiedzających ją potencjalnych klientów. Oferta zawiera wykonanie serwisu www/strony/sklepu/bloga www w jezyku polskim. Dokonując zakupu na moich aukcjach, zgadzają się Państwo na otrzymanie faktury/paragonu (w formie cyfrowej) na adres mailowy przypisany do konta allegro, z którego zrobiono zakupy. Jeżeli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT, a nie zaznaczyłaś/eś w formularzu dostawy opcji “chcę Fakturę Vat” prosimy o natychmiastowe przesłanie nam informacji z danymi firmy i numerem NIP !!! W innym przypadku zostanie wystawiony paragon fiskalny bez numeru NIP. Do takiego paragonu zgodnie z przepisami NIE MOŻEMY WYSTAWIĆ FAKTURY VAT !!!

************************

Jesteśmy legalnie działającą firmą do każdego zamówienia wystawiam faktury VAT 23%. “SEOBIT” WALDEMAR KAŹMIERCZAK; Kłonówek Kolonia 14, 26-634 Kłonówek kol. NIP: 712-107-27-46, REGON: 430433074 ; www.seobit.pl, biuro@seobit.pl, mBank: 28114020040000310281077486

************************


>>>>>>>>> REGULAMIN OFERT  <<<<<<< BIURO@SEOBIT.PL <<<

1. Wystawiającym aukcje jest firma “SEOBIT WALDEMAR KAŹMIERCZAK”, zwaną dalej Sprzedającym lub Firmą SEOBIT.

2. Zgodnie z art. 384. $ 1. Kodeksu Cywilnego, treść niniejszego Regulaminu jest wiążąca dla każdej ze stron transakcji. Regulamin dotyczy wszystkich zamówień realizowanych za pośrednictwem serwisu Allegro.pl. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem, zastosowanie mają obowiązujące przepisy Kodeksu Cywilnego.

3. Osoba dokonująca zakupu na tej aukcji, zwaną Kupującym, dokonuje zakupu usługi wykonania strony-sklepu-bloga internetowego na podstawie ustalonych z Klientem wytycznych.

4. Preferuję kontakt email – biuro@seobit.pl – działam 7 dni w tygodniu. Po zakupie proszę podać email do kontaktu . Materiały: treść, zdjęcia, nazwę domeny, wytyczne- na stronę należy wysyłać w jednym pliku tekstowym na adres biuro@seobit.pl od razu po zakupie oferty co przyspieszy i ułatwi tworzenie.

5. Złożenie zamówienia lub dokonanie opłaty jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

6. Dokonując zakupu na moich aukcjach, zgadzają się Państwo na otrzymanie faktury/paragonu (w formie cyfrowej) na adres mailowy przypisany do konta allegro. Faktura wystawiana jest niezwłocznie po zakupie jeśli kupujący wpisze dane do faktury oraz NIP. W pozostałych przypadkach wystawiany jest paragon i wysyłany elektronicznie.

Jeżeli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT, a nie zaznaczyłaś/eś w formularzu dostawy opcji “chcę Fakturę Vat” prosimy o natychmiastowe przesłanie nam informacji z danymi firmy i numerem NIP !!! W innym przypadku zostanie wystawiony paragon fiskalny bez numeru NIP. Do takiego paragonu zgodnie z przepisami NIE MOŻEMY WYSTAWIĆ FAKTURY VAT !!!

7. Aukcje dotyczą usługi stworzenia prostej strony/sklepu internetowego z kilkoma podstronami, mogącymi zawierać dodatki i wtyczki z opisu oferty. Treści potrzebne do stworzenia strony internetowej przesyła Klient. Większe projekty, inne funkcjonalności należy wcześniej uzgodnić.

8. Strona posiada wymienione w opisie aukcji dodatki oraz funkcjonalności. Elementy, nie ujęte na tej aukcji, podnoszą koszt usługi i trzeba je wcześniej uzgodnić. Firma SEOBIT nie ponosi odpowiedzialności za treści dostarczone przez Zamawiającego.

9. Zamawiający ma prawo odstąpić od Umowy jeśli w ciągu 14 dni od zakupu nie dostarczono mu wykonanej strony www lub projektu. Jeśli sprzedający wykonał projekt strony zwrot jest niemożliwy.

10. Wykonawca zastrzega sobie prawo do rezygnacji z projektu, jeśli uzna, że wymagania Klienta wychodzą poza jego kompetencje/ofertę.

11. Czas tworzenia strony to zwykle ok. 2 – 7 dni od przesłania kompletnych materiałów. Kolejny etap to poprawki. Długość czasu poświęconego nad stroną i poprawkami jest uzależniona od budżetu strony. Poprawki tanich stron do 500zł wykonuje do 5 dni.

12. Klient, po otrzymaniu zrealizowanej strony www, nie może usuwać elementów identyfikujących twórcę projektu (info o autorze w stopce).

13. Wszelkie materiały dostarczane przez Kupującego nie mogą naruszać praw autorskich osób trzecich.

14. Firma SEOBIT Waldemar Kaźmierczak nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia, które spowodowane zostały z przyczyn niezależnych, takie jak kataklizmy, działanie czynników i osób trzecich, przerwy w dostawie energi elektrycznej, internetu.

15. Czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu w przypadku nie dostarczenia materiałów od zamawiającego lub utrudniony kontakt z zamawiającym.

16. Sprzedający w czasie realizacji korzysta z posiadanych przez siebie płatnych lub darmowych banków zdjęć. Na życzenie klienta istnieje możliwość użycia innych zdjęć płatnych, ale ich zakup Zamawiający dokonuje we własnym zakresie.

17. Jeśli kupujący zakupi aukcję i w ciągu 14 dni nie prześle materiałów i wytycznych do strony to zlecenie jest traktowana jako zakończone i zrealizowane bez możliwości zwrotu wpłaty czy żądania wykonania usługi. Po 14 dniach od zakupu niemożliwy będzie zwrot wpłaty.

18. Oferuję bezpłatną bezterminowa pomoc techniczna dla stron umieszczonych na moich serwerach. Istnieje możliwość zdalnej pomocy poprzez zdalny pulpit (Google chrome) jeśli klient ma problem z edycją i potrzebuje wsparcia.

19. Nie wykonuję stron dla konkurencyjnych agencji bez wcześniejszego ustalenia warunków.

20. Usługi dodawane gratis do oferty (serwer,domena, pozycjonowanie,logo) nie mogą stanowić podstawy do roszczeń finansowych kupującego. Niemniej sprzedający dochowa należytej stananności w realizacji tych dodatków. Pozycjonowanie strony w ofercie jest to pozycjonowanie podstawowe aby strona zaistniała w sieci i pojawiła się z podstronami w wyszukiwarce google. Skuteczne pozycjonowanie strony to wielomiesięczny proces na który oddziaływanie ma wiele czynników. Nie gwarantuje określonej pozycji strony w wyszukiwarce google.

Wypełnij brief strony WWW a w ciągu 24h otrzymasz darmową wycenę!