SEOBIT - TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH

Regulamin strony seobit

Profesjonalna strona internetowa dla Ciebie i Twojej firmy

0 %
+
Pozytywnych opinii

>>>>>>>>>  REGULAMIN OFERT    <<<<<<<

 1. Wystawiającym oferty jest firma “SEOBIT WALDEMAR KAŹMIERCZAK”, zwaną dalej Sprzedającym lub Firmą SEOBIT
 2. Osoba dokonująca zakupu oferty, zwaną Kupującym, dokonuje zakupu usługi wykonania strony – sklepu internetowego na podstawie ustalonego z Klientem projektu. 
 3. Materiały: treść, zdjęcia, nazwę domeny, wytyczne- na stronę należy wysyłać w jednym pliku tekstowym na adres biuro@seobit.plod razu po zakupie oferty co przyspieszy i ułatwi tworzenie.
 4. Zgodnie z art. 384. $ 1. Kodeksu Cywilnego, treść niniejszego Regulaminu jest wiążąca dla każdej ze stron transakcji. Regulamin dotyczy wszystkich zamówień ze stron firmy SEOBIT.PL, SEOBIT.EU, SEOBIT.ORG, SEOBIT. WAW.PL, oraz realizowanych za pośrednictwem serwisu Allegro.pl. 
 5. Złożenie zamówienia lub dokonanie opłaty jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu. 
 6. Kupujący wyraża zgodę na przesłanie faktury/paragonu drogą elektroniczną na adres email podany przez klienta. Faktura wystawiana jest  po zakupie jeśli kupujący wpisze dane do faktury oraz NIP. W pozostałych przypadkach wystawiany jest paragon i wysyłany elektronicznie. 
 7. Aukcje dotyczą usługi stworzenia strony/sklepu internetowego z kilkoma podstronami, mogącymi zawierać slidery i banery, galerie zdjęć, rozwijane menu, interaktywna mapa Google, filmy, favicon, blog, formularze kontaktowe,  informacja o cookies, ikony, system aktualności i cenniki. Treści potrzebne do stworzenia strony internetowej przesyła Klient. Większe projekty, inne funkcjonalności należy wcześniej uzgodnić.
 8. Strona może zawierać wymienione w opisie oferty/aukcji dodatki oraz funkcjonalności. Elementy, nie ujęte w opisie oferty/aukcji nie są wykonywane lub podnoszą koszt usługi jeśli SEOBIT dodatkowe funkcjonalności jest w stanie wykonać. Dodatkowe funkcje trzeba uzgodnić przed zakupem! Firma SEOBIT nie ponosi odpowiedzialności za treści dostarczone przez Zamawiającego.  
 9. Zamawiający ma prawo odstąpić od Umowy jeśli w ciągu 14 dni od zakupu nie dostarczono mu wykonanej strony lub projektu. Jeśli sprzedający wykonał projekt strony zwrot jest niemożliwy.
 10. SEOBIT zastrzega sobie prawo do rezygnacji z tworzenia projektu, jeśli uzna, że wymagania Klienta wychodzą poza jego ofertę/kompetencję.   
 11. Klient powinien przesłać całą treść strony wraz z wytycznymi w jednym dokumencie tekstowym wraz z wpisy bloga do pozycjonowania strony do 7 dni od zakupu usługi!.
 12. Czas tworzenia strony – do 7 dni roboczych od przesłania kompletnych materiałów. Kolejny etap to poprawki, które nie powinny przekroczyć 7 dni!
  Czas poświęcony przez SEOBIT na stronę klienta to maksymalnie 14 dni od zakupu usługi. 
 13. Klient, po otrzymaniu zrealizowanej strony www, nie ma prawa usuwać elementów identyfikujących twórcę projektu (info o autorze w stopce).   
 14. Wszelkie materiały dostarczane przez Kupującego nie mogą naruszać praw autorskich osób trzecich. Odpowiedzialność za nie spoczywa na Kupującym.  
 15. Firma SEOBIT Waldemar Kaźmierczak nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia, które spowodowane zostały z przyczyn niezależnych, takie jak kataklizmy, działanie czynników i osób trzecich, przerwy w dostawie energii elektrycznej, Internetu, uszkodzenie sprzętu komputerowego.   
 16. SEOBIT preferuje kontakt email – biuro@seobit.pl– działam 7 dni w tygodniu. Po zakupie proszę podać email do kontaktu i wysłania faktury..
 17. Po zakupie proszę wysłać na biuro@seobit.pl materiały na stronę: Nazwę domeny, nazwy podstron w menu, treść podstron, kategorie sklepu, zdjęcia jeśli klient ma swoje, inne wytyczne do projektu. Jeśli klient ma swoją domenę i serwer to proszę przesłać dostęp do panelu domeny/serwera.   
 18. Czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu w przypadku nie dostarczenia materiałów przez zamawiającego oraz utrudniony kontakt z zamawiającym.
 19. Sprzedający w czasie realizacji korzysta z  posiadanych przez siebie płatnych banków zdjęć lub obrazów tworzonych przez sztuczną inteligencję. Na życzenie klienta istnieje możliwość użycia innych zdjęć płatnych, ale ich zakup Zamawiający dokonuje we własnym zakresie. 
 20. SEOBIT po dokonaniu zakupu przez Kupującego wystawia Kupującemu fakturę i wysyła na podany przez Kupującego adres e-mail.
 21. Jeśli kupujący zakupi aukcję i w ciągu 14 dni nie prześle materiałów i wytycznych do strony to zlecenie jest traktowana jako zakończone i zrealizowane bez możliwości zwrotu wpłaty czy żądania wykonania usługi.
 22. Większe realizacje; strony z duża ilością zakładek, sklepy z dużą ilością kategorii czy elementy strony nieujęte w ofercie należy uzgadniać indywidualnie. 
 23. Pomoc techniczna- SEOBIT oferuje bezterminowa pomoc techniczna dla stron umieszczonych na serwerach SEOBIT. Klient ma obowiązek dbać o stronę www,  aktualizować motywy, wtyczki i wordpresa i dbać o zabezpieczenie strony przed włamaniem używając trudnych haseł.
 24. Istnieje możliwość zdalnej pomocy poprzez zdalny pulpit jeśli klient ma problem z edycją i potrzebuje wsparcia.
 25. Nie wykonuję stron dla innych agencji jako podwykonawca bez uzgodnienia.
 26. Klient, po otrzymaniu zrealizowanej strony www, nie może usuwać elementów identyfikujących twórcę projektu (info o autorze w stopce). 
 27. Wszelkie materiały dostarczane przez Kupującego nie mogą naruszać praw autorskich osób trzecich. Odpowiedzialność za nie spoczywa na Kupującym.
 28. SEOBIT gwarantuje poprawne działanie strony pod warunkiem dbania przez klienta o stronę w tym bieżące aktualizacje wtyczek, motywu, Wordpresa.  
 29. Po przekazaniu strony www i dostępu do panelu strony SEOBIT nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia strony przez klienta. Edycję strony należy prowadzić rozważnie, robiąc wcześniej kopię bezpieczeństwa.
 30.  SEOBIT nie ponosi odpowiedzialności za funkcjonalność i awarie wtyczek firm trzecich zainstalowanych na stronie www klienta. Seobit nie ponosi odpowiedzialności za wdrażane przez twórców systemu CMS WordPress zmiany i aktualizacje które mogą uszkodzić stronę klienta.
 31.  Klient powinien pobrać kopię bezpieczeństwa strony- Kopię pobiera się dodaną wtyczką ALL IN ONE MIGRATION- serwery też potrafią spłonąć tylko w ten sposób macie państwo 100% zabezpieczenia. SEOBIT nie ponosi odpowiedzialności za awarię, uszkodzenie czy zniszczenie serwerowni z danymi i stronami www!
 32.  Klient ma obowiązek dbać o przekazaną stronę www a w szczególności na bieżąco aktualizować wordpresa, wtyczki, motyw. Dbać o bezpieczeństwo i nie instalować niesprawdzonych wtyczek i dodatków.
  33. Seobit nie ponosi odpowiedzialności za działanie strony jeśli klient instaluje dodatkowe wtyczki, dodatki, dodatkowy kod,  wprowadza samodzielnie zmiany oraz nie aktualizuje witryny na bieżąco.
 33. Usługi dodawane gratis do oferty (serwer, domena, pozycjonowanie, logo) nie mogą stanowić podstawy do roszczeń finansowych kupującego. Niemniej sprzedający dochowa staranności w realizacji tych dodatków. Pozycjonowanie strony w ofercie jest to pozycjonowanie początkowe aby strona zaistniała w sieci i została poprawnie zindeksowana, pojawiła się z podstronami w wyszukiwarce google. Skuteczne pozycjonowanie strony czy uzyskanie wyników Top10 to proces długofalowy, wielomiesięczny na który oddziaływanie ma wiele czynników. Pozycjonowanie strony w ofercie SEOBIT nie gwarantuje określonej pozycji strony w wyszukiwarce google.
 34. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem, zastosowanie mają obowiązujące przepisy Kodeksu Cywilnego.
dispacher_icon.png
Wypełnij formularz zapytania a w ciągu kilku godzin otrzymasz wycenę strony www.
Strony
Wpisy

Zostaw nam opinie w Google Maps!