SEOBIT - STRONY INTERNETOWE RADOM | Pozycjonowanie SEO | SKLEPY WWW

STRONY INTERNETOWE RADOM

Elementor PRO 3.11 widżet Loop Carousel

Strony internetowe Radom | sklepy www | SEO pozycjonowanie

Elementor PRO 3.11 widżet Loop Carousel

Elementor PRO 3.11 widżet Loop Carousel

Elementor 3.11 zawiera nowe funkcje, które zwiększą Twoje możliwości dostosowywania wyglądu i wyświetlania Twoich ofert, usprawnią przepływ pracy i wrażenia odwiedzających.

Ta wersja umożliwia przeniesienie projektu witryny na wyższy poziom dzięki wielu funkcjom, o które prosiłeś. Dzięki nowej Loop Carousel możesz ulepszyć wygląd swojej witryny, wyświetlając swoje posty, niestandardowe posty lub produkty w eleganckim, przyciągającym wzrok formacie zapętlonej karuzeli. Ponadto możesz usprawnić przepływ pracy polegający na kopiowaniu elementów z edytora jednej witryny do drugiej dzięki nowej funkcji Kopiuj i wklej między witrynami.

Wyświetlaj swoje dynamiczne aukcje w karuzeli według własnego projektu za pomocą nowej karuzeli z pętlą
Nowy widżet Loop Carousel rozszerza możliwości Loop Builder, który po raz pierwszy pojawił się w Elementorze 3.8 , i umożliwia umieszczenie Loop Carousel w dowolnym miejscu na Twojej stronie internetowej. Za pomocą Loop Carousel możesz wyświetlać listy swoich postów, postów niestandardowych lub produktów w formacie karuzeli z nieskończoną pętlą zamiast siatki.

Stworzenie własnej, specjalnie zaprojektowanej karuzeli z pętlą wymaga utworzenia (lub użycia) szablonu głównego elementu, wybrania zapytania w celu określenia treści do wyświetlenia oraz zaprojektowania karuzeli, podobnie jak zaprojektowałbyś każdą inną karuzelę w Elemenorze.

Projektowanie szablonu głównego elementu dla Twojej karuzeli
Podczas przeciągania widżetu Loop Carousel do Edytora zostanie wyświetlony monit o utworzenie szablonu. Możesz utworzyć szablon na miejscu, klikając przycisk w Edytorze lub panelu widżetów, albo wybrać szablon, który już utworzyłeś. Alternatywnie możesz również utworzyć nowy szablon, przechodząc do Kreatora motywów i dodając nowy element pętli.

Zaprojektuj swój szablon elementu głównego w dowolny sposób, korzystając z dowolnych dostępnych widżetów, dostosowując ich kolejność, rozmiar, układ i inne parametry, aby dopasować je do swoich potrzeb projektowych. Widżety, których używasz, mogą służyć do ulepszania projektu szablonu lub mogą być dynamiczne, które wypełniają się na podstawie zawartości, którą do nich przypisujesz za pomocą dynamicznych tagów.

Pro Tip: Aby zapewnić spójność w całej witrynie i przyspieszyć przepływ pracy, możesz użyć tego samego szablonu elementu głównego w siatce pętli i karuzeli pętli, wybierając ten sam szablon.

Określanie treści do wyświetlenia
Na karcie Zapytanie możesz wybrać treść, która ma być wyświetlana w karuzeli pętli. Spowoduje to dynamiczne wypełnienie wybranych przez Ciebie treści na każdej karcie karuzeli. Na tym etapie zdecydujesz, czy chcesz wyświetlać swoje posty, niestandardowe typy postów, produkty, strony docelowe i inne. Następnie możesz użyć przełącznika włączania/wyłączania, aby wybierać treści, które chcesz wyświetlać, na podstawie różnych taksonomii treści.

Po wybraniu źródła treści, które chcesz uwzględnić w karuzeli Loop, możesz dostosować dodatkowe parametry, aby wyświetlać swoje listy według własnego uznania, między innymi według kolejności, daty, tytułu, kolejności menu i ostatniej modyfikacji.

Dostosowywanie karuzeli
Aby dostosować Loop Carousel, możesz określić, ile kart chcesz wyświetlać jednocześnie, a także wykorzystać wszystkie opcje stylizacji dostępne w innych widżetach karuzeli, w tym, czy chcesz, aby autoodtwarzała się, jaka powinna być prędkość przewijania być, pauza po najechaniu kursorem i przewijanie w nieskończoność.

Ponadto możesz skorzystać ze wszystkich zaawansowanych ustawień karuzeli, aby uwzględnić efekty ruchu, dodać obramowanie, maskę i nie tylko.

Uwaga: Elementor 3.11 zawiera również aktualizację infrastruktury biblioteki Swiper, z wersji 5.3.6 do 8.4.5. Biblioteka Swiper jest powiązana z ustawieniami karuzeli i umożliwi więcej stylów i ustawień karuzel w nadchodzących wersjach. Ten eksperyment będzie domyślnie aktywny w nowych witrynach. Jeśli masz istniejącą stronę internetową, którą chcesz aktywować na potrzeby tego eksperymentu, przejdź do Elementor → Ustawienia → Funkcje i aktywuj opcję „Uaktualnij bibliotekę Swiper”. Przed aktywacją tego eksperymentu wykonaj kopię zapasową witryny i przetestuj ją w środowisku testowym.

Elementor PRO 3.11 widżet Loop Carousel

Udostępnij ten post w mediach!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Elementor PRO 3.11 widżet Loop Carousel
dispacher_icon.png
Wypełnij formularz zapytania a w ciągu kilku godzin otrzymasz wycenę strony www.
Strony
Wpisy