Elementor rozszerza licencję, aby uwzględnić witryny testowe

5 kwietnia 2021

Blog

13 / 100

Możesz teraz używać Elementora w środowiskach przejściowych bez wpływu na swoją licencję. Przeczytaj więcej o tym, jak to działa.

Staging Site 2 1200x628

W ramach naszych ciągłych wysiłków mających na celu poprawę komfortu użytkowania, zapewnienie stabilności i niezawodności, możesz teraz tworzyć środowiska testowe na żywo i środowiska przejściowe bez wpływu na liczbę licencji. Twoja opinia na naszym blogu i społeczności w GitHub i na Facebooku sprawiła, że ​​tak się stało.

Kilka tygodni temu ogłosiliśmy wydanie Elementor Beta Developer Edition , jako część ciągłych wysiłków mających na celu ulepszenie naszego procesu rozwoju. Teraz następuje kolejny wysiłek w tym samym kierunku. Im łatwiej jest naszym użytkownikom testować nowe wersje, tym więcej otrzymujemy opinii. Przyczynia się to do lepszych, bardziej solidnych wersji wydań dla Elementora i Elementora Pro.

Posiadanie większej liczby opcji inscenizacji wykracza poza wydania funkcji, jest to profesjonalny standard i jest korzystny dla wszystkich użytkowników Elementora. Testowanie projektu przed aktualizacją do nowszych wersji wtyczek lub przed przekazaniem go klientowi to sposób, w jaki pracują profesjonaliści, umożliwiając rozwiązanie wszelkich problemów lub kolizji przed oficjalnym uruchomieniem strony.Dowiedz się więcej o tym, jak skonfigurować witrynę testową

Jak to działa

Jako użytkownik Elementor Pro masz określoną liczbę licencji, które możesz połączyć z witrynami Elementor. Teraz możesz skonfigurować dedykowaną subdomenę pomostową, która ma jedną z poniższych nazw poniżej. Na przykład, jeśli Twoja witryna to witryna.com, korzystanie z witryny staging.witryna.com nie będzie uważane za użycie licencji:

TLD (domena najwyższego poziomu), które nie są uważane za licencję: 

* .dev (przykład.dev)

* .local (example.local)

* .staging (przykład.staging)

* .test (przykład.test)

* .example (przykład.example)

* .invalid (example.invalid)


Subdomeny, które nie są uważane za licencje:

dev. * (dev.example.com)

local. * (local.example.com)

test. * (test.example.com)

staging. * (staging.example.com)

Umożliwi to zainstalowanie najnowszych wersji, wypróbowanie nowych funkcji i bezpieczne przetestowanie funkcjonalności witryny, zanim zastosujesz zmiany w aktywnej witrynie.

Uwaga 1: Jeśli masz już aktywację, rozłącz się i połącz ponownie, aby zmienić aktualną liczbę aktywacji.

Uwaga 2: w nazwach domen występuje subtelny niuans: 

  • * .staging1. * – będzie traktowane jako lokalne. 
  • staging1. * będzie liczone jako aktywacja. 

Jak zawsze, doceniamy twoją opinię i postrzegamy to jako sposób na ulepszenie procesów pracy z Elementorem. Jeśli uważasz, że brakuje określonej domeny TLD lub subdomeny, daj nam znać w komentarzach. 

Wypełnij brief strony WWW a w ciągu 24h otrzymasz darmową wycenę!

Zamów darmową wycenę
budowy strony internetowej


Opisz nam w kilku słowach wizję swojej strony, jak miałaby wyglądać i jakie funkcje mieć wbudowane. Pozwoli to nam już na wstępie przedstawić zakres cenowy wykonania takiej strony.

Zapytanie można do nas przesłać również bezpośrednio
na poniższy adres e-mail: biuro@seobit.pl