26-634 Gózd, Polska
EnglishGermanPolishRussian
EnglishGermanPolishRussian

Elementor rozszerza licencję, aby uwzględnić witryny testowe

5 kwietnia 2021

Blog

13 / 100

Możesz teraz używać Elementora w środowiskach przejściowych bez wpływu na swoją licencję. Przeczytaj więcej o tym, jak to działa.

Staging Site 2 1200x628

W ramach naszych ciągłych wysiłków mających na celu poprawę komfortu użytkowania, zapewnienie stabilności i niezawodności, możesz teraz tworzyć środowiska testowe na żywo i środowiska przejściowe bez wpływu na liczbę licencji. Twoja opinia na naszym blogu i społeczności w GitHub i na Facebooku sprawiła, że ​​tak się stało.

Kilka tygodni temu ogłosiliśmy wydanie Elementor Beta Developer Edition , jako część ciągłych wysiłków mających na celu ulepszenie naszego procesu rozwoju. Teraz następuje kolejny wysiłek w tym samym kierunku. Im łatwiej jest naszym użytkownikom testować nowe wersje, tym więcej otrzymujemy opinii. Przyczynia się to do lepszych, bardziej solidnych wersji wydań dla Elementora i Elementora Pro.

Posiadanie większej liczby opcji inscenizacji wykracza poza wydania funkcji, jest to profesjonalny standard i jest korzystny dla wszystkich użytkowników Elementora. Testowanie projektu przed aktualizacją do nowszych wersji wtyczek lub przed przekazaniem go klientowi to sposób, w jaki pracują profesjonaliści, umożliwiając rozwiązanie wszelkich problemów lub kolizji przed oficjalnym uruchomieniem strony.Dowiedz się więcej o tym, jak skonfigurować witrynę testową

Jak to działa

Jako użytkownik Elementor Pro masz określoną liczbę licencji, które możesz połączyć z witrynami Elementor. Teraz możesz skonfigurować dedykowaną subdomenę pomostową, która ma jedną z poniższych nazw poniżej. Na przykład, jeśli Twoja witryna to witryna.com, korzystanie z witryny staging.witryna.com nie będzie uważane za użycie licencji:

TLD (domena najwyższego poziomu), które nie są uważane za licencję: 

* .dev (przykład.dev)

* .local (example.local)

* .staging (przykład.staging)

* .test (przykład.test)

* .example (przykład.example)

* .invalid (example.invalid)


Subdomeny, które nie są uważane za licencje:

dev. * (dev.example.com)

local. * (local.example.com)

test. * (test.example.com)

staging. * (staging.example.com)

Umożliwi to zainstalowanie najnowszych wersji, wypróbowanie nowych funkcji i bezpieczne przetestowanie funkcjonalności witryny, zanim zastosujesz zmiany w aktywnej witrynie.

Uwaga 1: Jeśli masz już aktywację, rozłącz się i połącz ponownie, aby zmienić aktualną liczbę aktywacji.

Uwaga 2: w nazwach domen występuje subtelny niuans: 

  • * .staging1. * – będzie traktowane jako lokalne. 
  • staging1. * będzie liczone jako aktywacja. 

Jak zawsze, doceniamy twoją opinię i postrzegamy to jako sposób na ulepszenie procesów pracy z Elementorem. Jeśli uważasz, że brakuje określonej domeny TLD lub subdomeny, daj nam znać w komentarzach. 

Wypełnij brief strony WWW a w ciągu 24h otrzymasz darmową wycenę!
Administratorem danych osobowych jest SEOBIT Waldemar Kaźmierczak NIP:712-107-27-46 Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust.1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r., dalej RODO w celu wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Administrator udostępnia lub powierza dane podmiotom zewnętrznym w celu realizacji przedmiotu umowy.