26-634 Gózd, Polska
EnglishGermanPolishRussian
EnglishGermanPolishRussian

Ustawienie loga w divi

7 października 2018

Blog

Zacznijmy od prostej sztuczki. Domyślny pasek nagłówka Divi jest ładny i elegancki (dodatkowo zmienia się domyślnie podczas przewijania w dół strony), ale nie gra przyjemnie z logo o dużej wysokości.

Jeśli twoje logo będzie zbyt duże, zostanie ono automatycznie zmniejszone, aby pasowało do paska nagłówka. Następujący kod CSS modyfikuje indeks Z twojego logo do absurdalnej wartości, aby upewnić się, że jest nałożony na inną zawartość na stronie, nawet podczas przewijania w dół.

Oprócz tego możesz grać z maksymalną wysokością i najwyższymi wartościami marginesów, dopóki logo nie wyświetli się dokładnie tak, jak chcesz.

#top-header {z-index99999;}
#logo {
max-height220%;
margin-top-32px;
z-index100000;
}
@media only screen and (max-width : 980px) {
#logo { margin-top0px}}

Dodaj komentarz

Wypełnij brief strony WWW a w ciągu 24h otrzymasz darmową wycenę!
Administratorem danych osobowych jest SEOBIT Waldemar Kaźmierczak NIP:712-107-27-46 Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust.1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r., dalej RODO w celu wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Administrator udostępnia lub powierza dane podmiotom zewnętrznym w celu realizacji przedmiotu umowy.