26-634 Gózd, Polska
EnglishGermanPolishRussian
EnglishGermanPolishRussian

Ikona push-telefonu oddzwanianie

6 października 2018

Blog

Dodanie funkcji, która umożliwia tym osobom żądanie oddzwonienia, oznacza, że ​​masz szansę wylądować klienta, którego możesz nie zabezpieczyć w inny sposób. Zapewnia to także ciągłą kontrolę nad komunikacją.

 Bazz CallBack Widget (bezpłatny)

 Instalacja wtyczki doda mały przycisk na dole strony, który użytkownicy mogą kliknąć, aby zostawić numer telefonu. Wtyczka przesyła następnie ten numer pocztą e-mail.

Mimo że wtyczka opisuje się jako “widget” , nie ma w rzeczywistości opcji widgetu. Zamiast tego przycisk pojawi się na stałym miejscu w Twojej witrynie zaraz po włączeniu wtyczki. Pomimo tej mylącej terminologii, funkcjonalność wtyczki jest tak prosta, że ​​jest świetną opcją. Dodatkowo działa z Divi i innymi motywami bez konieczności modyfikowania jakichkolwiek ustawień.

Kluczowe cechy:

  • Dodaj przycisk do swojej witryny internetowej, który umożliwia odwiedzającym żądanie oddzwonienia.
  • Ustaw zegar, który mówi użytkownikom, kiedy mogą oczekiwać, że oddzwonisz.
  • Przekaż wszystkie numery, które odwiedzający opuszczają w Twojej witrynie, na swój adres e-mail.
  • Ustaw godziny, w których odwiedzający mogą zażądać oddzwonienia, a także ostrzeżenie, gdy spróbują zrobić to poza tym okresem.
Wypełnij brief strony WWW a w ciągu 24h otrzymasz darmową wycenę!
Administratorem danych osobowych jest SEOBIT Waldemar Kaźmierczak NIP:712-107-27-46 Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust.1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r., dalej RODO w celu wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Administrator udostępnia lub powierza dane podmiotom zewnętrznym w celu realizacji przedmiotu umowy.