26-634 Gózd, Polska
EnglishGermanPolishRussian
EnglishGermanPolishRussian

Strona internetowa, jak zacząć budować stronę

23 kwietnia 2021

Blog

15 / 100

Strona internetowa w obecnych czasach jest podstawą funkcjonowania firmy ale nie tylko.

Każda osoba która chce podzielić się w internecie ciekawymi informacjami, wiadomościami czy tez prowadzenie bloga zastanawiają się jak zacząć, co wybrać.

Obecnie najlepsząalternatywą i wyborem jest popularny i świetny system CMS WordPress. System ten daje dużo możliwości dostosowania. Do Wordpresa jest kilkadziesiąt tysięcy wtyczek które zwiększają jego możliwości. Głównym czynnikiem przy budowie strony jest też to że wordpress jest systemem darmowym.

Dodać należy również ze wordpress plus wtyczka woocommerce dają nam stronę i sklep internetowy w jednym.

Zapraszam państwa do kontaktu w sprawie stworzenia państwa strony firmy. biuro@seobit.pl

Wypełnij brief strony WWW a w ciągu 24h otrzymasz darmową wycenę!
Administratorem danych osobowych jest SEOBIT Waldemar Kaźmierczak NIP:712-107-27-46 Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust.1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r., dalej RODO w celu wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Administrator udostępnia lub powierza dane podmiotom zewnętrznym w celu realizacji przedmiotu umowy.