Oferta tworzenia stron internetowych

Tanie strony internetowe wordpress
web dev 17

Jak działam, co robię, dlaczego ja?

web icon design 2

Profesjonalne strony www

Funkcjonalne, przejrzyste i w pełni użyteczne strony. Tworze w pełni funkcjonalne i dobrze wyglądające strony internetowe, które idealnie wpasowują się w potrzeby dzisiejszych klientów. Mając duże doświadczenie wiem, że dobra strona to taka, która przyciąga wyglądem a zatrzymuje treścią. Projektuję strony internetowe przy użyciu najlepszych narzędzi i zgodnie z najnowszymi trendami. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii informatycznych jestem w stanie stworzyć profesjonalną stronę internetową www oparta o CMS WordPress – najpopularniejszą obecnie platformę tzw. system edycji treści.

web icon design 2

Strony zarządzane systemem WordPress

System WordPress to potężne ale zarazem bardzo proste narzędzie do zarządzania stronami internetowymi tzw. CMS umożliwiający niekończące możliwości rozwoju strony i przejrzysty kokpit zarządzania. System ten jest najpopularniejszym CMSem. WordPress jest  darmowy. Dodatkowo do systemu można doinstalować wiele funkcjonalnych wtyczek, które zrobią z naszej strony wielofunkcyjny portal. System ma wiele zalet a najważniejszą z nich to wsparcie pozycjonowania, które przydaje się przy promocji strony w sieci.
web icon code 2 1

Strony responsywne na komputer, tablet, telefon.

Tworzę responsywne strony internetowe, które automatycznie dostosowują się do rozdzielczości urządzenia min. telefonu, tabletu czy komputera. Dzięki temu Państwa strona będzie wyglądać dobrze i działać prawidłowo na każdym urządzeniu, co jest dziś bardzo ważne ze względu na wzrost wykorzystywania urządzeń mobilnych. Dodatkowo strona mobilna może używać innych zdjęć i mieć nieco inny wygląd.

web icon code 2 1

Strony zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek / SEO

Tworzę strony internetowe tak by były one zgodne z wymogami wyszukiwarki GOOGLE dzięki czemu Państwa strona znajdzie się w czołowych pozycjach wyszukiwarek. Dzięki zastosowaniu sprawdzonych metod analizy kodu wiem, co zrobić by osiągnąć zamierzony efekt – wysokie pozycje naszych klientów. Dodatkowo strona będzie miała zainstalowaną wtyczkę SEO i wpisane META DANE- opis strony, tytuł strony i słowa kluczowe.
web icon design 2

Globalny i nieograniczony zasięg

Dzięki internetowi usługi można świadczyć na całym świecie. Klienci znajdują się w najodleglejszych zakątkach świata a nowoczesne media pozwalają na kontakt z nimi w wygodny i prosty sposób. Do tworzenia stron internetowych i komunikacji z klientami wykorzystuję w 99% @maila.  

web icon design 2

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług ?

  • Oferujemy tanie strony już od 150zł
  • Krótki czas realizacji strony – strona internetowa już w 2 dni
  • Indywidualny projekt graficzny
  • Profesjonalne rozwiązania techniczne– strona zgodna z najnowszymi standardami
  • Doświadczenie 10 lat – tworzymy strony internetowe i aplikacje www 
  • Zaufanie – zadowolenie klienta, do każdego projektu podchodzimy z zaangażowaniem
web icon code 2 1

Wsparcie techniczne na lata

Oferuję wsparcie techniczne przy tworzeniu stron i pozostałych naszych usługach. Do każdego zamówienia dołączam instrukcję obsługi strony oraz instrukcję zarządzania CMS w postaci filmów. Jestem do dyspozycji on poniedziałku – soboty, 8-16. 

Drogą meilową od poniedziałku 24H/ 7 dni w tygodniu.

web icon code 2 1

Sklepy internetowe Woocommerce – CMS WordPress

Moja oferta dopasowywana jest do potrzeb rynku, dlatego też nie mogło zabraknąć w niej najpopularniejszych wtyczek do sprzedaży internetowej w CMS WordPress, jaką jest sklep WooCommerce. Główną zaletą wtyczki sklepowej jest pełna funkcjonalność – oferuje ona perfekcyjne zintegrowanie z prowadzoną stroną WordPress, jak i wykorzystywanym systemem zarządzania treścią. Atutem rozwiązań opartych o ten system jest łatwość w obsłudze oraz niska cena. System ten rekomendowany jest przede wszsytkim dla początklujących sprzedawców online, którzy dopiero zaczynją swoją przygodę z WooCommerce. Łatwo go stworzyć oraz obsługiwać. 

web icon design 2

Sklep na PrestaShop ?

PrestaShop należy do najchętniej stosowanych systemów, które stworzono z myślą o sprzedaży internetowej. Za jego pomocą można uruchomić dobrze rozbudowany, w pełni funkcjonalny i profesjonalny sklep www z niemal nieograniczonymi możliwościami technicznymi. PrestaShop to silny instrument dedykowany branży e-commerce, dobrze sprawujący się przy wielu produktach, kategoriach czy walutach. Pozwala na sprzedaż towarów i usług w różnych językach oraz skuteczne prowadzenie działań marketingowych.

PrestaShop od lat cieszy się ogromną popularnością. Warto dodać, że na polskim rynku oprogramowanie to jest zdecydowanym numerem 1 wśród e-sprzedawców, znacznie wyprzedzającym konkurencję – na jego bazie powstało aż 35% rodzimych sklepów online. 

web icon design 2

Budowanie wizerunku twojej firmy

Zbudowanie dobrego wizerunku marki nie musi być trudnym zadaniem, jeśli tylko korzysta się z pomocy profesjonalistów. Dzięki mojej  ofercie identyfikacja wizualna będzie nie tylko skuteczna, ale także stosunkowo tania.  Na renomę przedsiębiorstwa  duży wpływ ma m.in. identyfikacja wizualna. Zajmę się projektowaniem wszystkich elementów spójnego wyglądu, biorąc pod uwagę specyfikę mediów cyfrowych.

web icon code 2 1

witryn www- pozycjonowanie

Zachęcam do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą pozycjonowania. Przygotujędla państwa strategię promowania firmy, zajmę się tym procesem, a do tego zawsze zaproponuję atrakcyjną cenę.  Strona będzie pozycjonowana – będą włączone i ustawione elementy zapewniające jej widoczność w wyszukiwarce google.pl. uzupełnione zostaną keywords, opis strony i tytuł strony. 
☞ Po ukończeniu strony WWW rozpoczynam pozycjonowanie w google na 3 frazy przez okres 5 miesięcy
Optymalizacja treści obejmuje czynności takie jak:
zamieszczenie unikalnej treści oraz zawierającej słowa kluczowe,
wyróżnienie treści poprzez stosowanie hierarchii nagłówków,
zbudowanie menu strony oraz wewnętrznego linkowania serwisu
zastosowanie metatagów, przyjaznych adresów URL.
korzystam tylko z legalnych technik pozycjonowania. Wykorzystuję prywatne zaplecze SEO, stopniowo zwiększam ilość linków, by strona nie dostała bana
* Pozycjonuję frazy poniżej miliona wyszukań w google. Przy dużej konkurencji  wybicie się do TOP10 może zająć kilka miesięcy, czy lat.

web icon code 2 1

Domena, hosting, copywriting

Żadna strona internetowa firmy lub marki nie może funkcjonować nazwy domeny oraz dobrego hostingu.

Zapewniam wsparcie w tym zakresie. Oferuję rejestracjędomeny dla klienta na jego dane osobowę. Tworzę również konto hostingowe pod stron www oraz tworzę adresy email w domenie. Oferuję ponadto tworzenie dobrych jakościowo tekstów.  To właśnie one są podstawą content marketingu, mającego zainteresować odbiorcę. Oferuję klientom profesjonalny copywriting – pisanie m.in. treści na strony i blogi firmowe, ofert, opisów produktów, poradników, artykułów sponsorowanych. Ważnym elementem tej usługi są także teksty SEO, które – dzięki właściwie dobranym słowom kluczowym – są narzędziem służącym pozycjonowaniu witryny, by w rezultacie zwiększać jej popularność. 

Gotowy na stworzenie strony dla Ciebie?

Napisz do mnieTel: 515 498 588

1 + 8 =

Szybki kontakt!
+
Wyślij!