26-634 Gózd, Polska
EnglishGermanPolishRussian
EnglishGermanPolishRussian

Przezroczysty obraz tła nagłówka divi

7 października 2018

Blog

Aby uzyskać dodatkowy element oryginalności, możesz użyć obrazu jako tła w nagłówku. Jednak dowolny wybrany obraz powinien mieć odpowiedni rozmiar, aby faktycznie działał jako nagłówek.

Wystarczy, że prześlesz nowe tło do plików multimedialnych WordPress i umieścisz jego adres URL poniżej miejsca, w którym jest napisane twoje imię i nazwisko : yourimagegoeshere.png . Reszta kodu ma na celu zmianę jego nieprzezroczystości (aby kolory nie przytłoczyły pozostałych elementów w twoim nagłówku), ustaw jego krawędzie i określ jej indeks Z jak poniżej wszystkich innych elementów.

#main-header::after {
content"";
background-imageurl('yourimagegoeshere.png');
background-size:cover;
opacity: 0.5;
top0;
left0;
bottom0;
right0;
positionabsolute;
z-index-1;
}

Dodaj komentarz

Wypełnij brief strony WWW a w ciągu 24h otrzymasz darmową wycenę!
Administratorem danych osobowych jest SEOBIT Waldemar Kaźmierczak NIP:712-107-27-46 Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust.1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r., dalej RODO w celu wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Administrator udostępnia lub powierza dane podmiotom zewnętrznym w celu realizacji przedmiotu umowy.