Hosting stron internetowych WWW

Oferujemy tani hosting stron internetowych. Serwery z których korzystamy w celu tworzenia kont hostingowych dla swoich klientów są to najlepsze serwerownie w kraju od firm cyberfolks.pl i Seohost.pl Serwery reselerskie których używamy mają świetne parametry i gratisowy certyfikat SSL bezterminowo.

mk-1.png

SEOBIT.PL

Profesjonalny hosting WWW

Czym jest serwer hostingowy?
Serwer – w odniesieniu do hostingu – to fizyczny komputer, który przechowuje pliki witryn internetowych i udostępnia je użytkownikom, gdy ci podejmą próbę połączenia. Serwer hostingowy jest niezbędny do działania państwa strony. Oferujemy szybkie i bezpieczne serwery Reseller od najlepszych Datacenter w Polsce. Koszt serwera u nas to tylko 40zł rocznie. Na usługę dostaną państwo fakturę VAT. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Profesjonalne

SERWERY WWW

Polskie serwerownie

Szybkie działanie stron

Darmowy SSL

Bezterminowe darmowe certyfikaty SSL

Najlepszy panel

Sprawdzony i intuicyjny panel DirectAdmin

Backup stron

Swietny backup danych aż do 28 dni

Szybość serwerów

92%

Intuicyjna obsługa

86%

box-1.png

Dlaczego nasz hosting?

HOSTING MA DUŻE ZNACZENIE! Dostajesz dostęp do profesjonalnego konta hostingowego o pojemności 2 GB z SSL. Skrzynki e-mail, ochrona antyspamowa, Ochrona antywirusowa, Panel DirectAdmin PL. Korzystam z najlepszych w  Europie SERWERÓW zlokalizowanych w Polsce. Wyjątkowy "Backup" plików przechowywany jest dla Ciebie aż do 28 dni, co znacznie ułatwia życie w razie zainfekowania strony. Dane możesz przywracać samodzielnie przez panel Direct Admin.

zupełnie za darmo

Certyfikat SSL

CERTYFIKAT SSL TO PODSTAWA! Certyfikaty SSL są narzędziem zapewniającym ochronę witryn internetowych, a także gwarantem zachowania poufności danych przesyłanych drogą elektroniczną. Certyfikat SSL powinien być wdrożony na każdej stronie/sklepie, na której w jakikolwiek sposób są wykorzystywane lub przetwarzane dane użytkowników. Certyfikat SSL ma wpływ na pozycjonowanie strony. Bezpłatny i bezterminowy certyfikat SSL (Let's Encrypt) dostają państwo od nas gratis.

SSL

Ważne dla stron i sklepó

SEO

Wyżej w rankingach

box-2.png
Wypełnij brief strony WWW a w ciągu 24h otrzymasz darmową wycenę!

Zamów darmową wycenę
budowy strony internetowej


Opisz nam w kilku słowach wizję swojej strony, jak miałaby wyglądać i jakie funkcje mieć wbudowane. Pozwoli to nam już na wstępie przedstawić zakres cenowy wykonania takiej strony.

Zapytanie można do nas przesłać również bezpośrednio
na poniższy adres e-mail: biuro@seobit.pl