26-634 Gózd, Polska
EnglishGermanPolishRussian
EnglishGermanPolishRussian

Hosting stron internetowych WWW

Oferujemy tani hosting stron internetowych. Serwery z których korzystamy w celu tworzenia kont hostingowych dla swoich klientów są to najlepsze serwerownie w kraju od firm linux.pl , cyberfolks.pl i Seohost.pl Serwery reselerskie których używamy mają świetne parametry i gratisowy certyfikat SSL bezterminowo. Standardowo oferuje dla moich klientów którym robię stronę konta 3GB oraz bezterminowy bezpłatny SSL.

************
Dlaczego warto mieć hosting w firmie SEOBIT.PL *** Tego nie dostaniesz w typowym hostingu! ***
>> Bezpieczne szybkie serwery w polskich centrach danych.
>> Bezterminowy SSL! >> Bezpłatnie – płatne wtyczki i motywy na www.
>> Bezpłatna aktualizacja wtyczek na prośbę klienta!
>> Klienci korzystający z mojego hostingu otrzymują bezterminową pomoc techniczną przy stronie www.
>> Typowy hosting nie pomoże Ci kiedy na stronie pojawi się problem-na mnie możesz zawsze liczyć!
>> W SEOBIT możesz liczyć na pomoc , drobne zmiany czy aktualizacje strony www !!! Tego nie dostaniesz w typowej serwerowni!

**********

mk-1.png

SEOBIT.PL

Profesjonalny hosting WWW

Czym jest serwer hostingowy?
Serwer – w odniesieniu do hostingu – to fizyczny komputer, który przechowuje pliki witryn internetowych i udostępnia je użytkownikom, gdy ci podejmą próbę połączenia. Serwer hostingowy jest niezbędny do działania państwa strony. Oferujemy szybkie i bezpieczne serwery Reseller od najlepszych Datacenter w Polsce. Koszt serwera u nas to tylko 65zł rocznie. Na usługę dostaną państwo fakturę VAT. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Profesjonalne

SERWERY WWW

Polskie serwerownie

Szybkie działanie stron

Darmowy SSL

Bezterminowe darmowe certyfikaty SSL

Najlepszy panel

Sprawdzony i intuicyjny panel DirectAdmin

Backup stron

Swietny backup danych aż do 28 dni

Szybość serwerów

92%

Intuicyjna obsługa

86%

box-1.png

Dlaczego nasz hosting?

HOSTING MA DUŻE ZNACZENIE! Dostajesz dostęp do profesjonalnego konta hostingowego o pojemności 2 GB z SSL. Skrzynki e-mail, ochrona antyspamowa, Ochrona antywirusowa, Panel DirectAdmin PL. Korzystam z najlepszych w  Europie SERWERÓW zlokalizowanych w Polsce. Wyjątkowy "Backup" plików przechowywany jest dla Ciebie aż do 28 dni, co znacznie ułatwia życie w razie zainfekowania strony. Dane możesz przywracać samodzielnie przez panel Direct Admin.

zupełnie za darmo

Certyfikat SSL

CERTYFIKAT SSL TO PODSTAWA! Certyfikaty SSL są narzędziem zapewniającym ochronę witryn internetowych, a także gwarantem zachowania poufności danych przesyłanych drogą elektroniczną. Certyfikat SSL powinien być wdrożony na każdej stronie/sklepie, na której w jakikolwiek sposób są wykorzystywane lub przetwarzane dane użytkowników. Certyfikat SSL ma wpływ na pozycjonowanie strony. Bezpłatny i bezterminowy certyfikat SSL (Let's Encrypt) dostają państwo od nas gratis.

SSL

Ważne dla stron i sklepó

SEO

Wyżej w rankingach

box-2.png
Wypełnij brief strony WWW a w ciągu 24h otrzymasz darmową wycenę!
Administratorem danych osobowych jest SEOBIT Waldemar Kaźmierczak NIP:712-107-27-46 Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust.1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r., dalej RODO w celu wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Administrator udostępnia lub powierza dane podmiotom zewnętrznym w celu realizacji przedmiotu umowy.