O firmie SEOBIT

Zapraszam!

About us

Jestem inżynierem informatykiem z 20 letnim stażem dlatego gwarantuję dobrej jakości strony. Tworzę profesjonane responsywne strony/sklepy internetowe od kilku lat. Ponad tysiąc zrealizowanych projektów. Specjalizuję się w CMS WordPress, od czasu do czasu robię sklepy na Prestashop. Mam kilka profesjonalnych serwerów z SSL dla moich klientów, zlokalizowanych w polskich centrach danych dlatego usługa hostingu jest gratis na rok. Żeby usługa była pełna rejestruję klientom na ich nazwisko domenę u partnera NASK. Dzięki temu dostajecie państwo kompleksowy pakiet; wykupienia domeny, założenia konta hostingowego, instalacji CMS WordPress, stworzenia i dostosowanie strony oraz wypełnienia jej przesłaną treścią.

seobit.pl

Regulamin strony www

„REGULAMIN REALIZACJI STRON WWW” Oferta realizacji www oznacza rejestracje domeny, utworzenia konta hostingowego na serwerze, instalację Wordpresa i wykonanie strony www w języku polskim w terminie 2-5 dni od otrzymaniu pełnych wytycznych drogą mailową oraz danych do rejestracji domeny (imię, nazwisko, adres, email, tel, nip lub pesel). W wyjątkowych przypadkach termin realizacji może zostać minimalnie wydłużony. Wszystkie poprawki wykonuję w kolejności ich wpływy od klientów zwykle do 72h. Zamawiający udziela seobit.pl zezwolenia na umieszczenie logotypu w stopce strony w celu promocji świadczonych usług oraz do prezentacji strony w portfolio Autora. Poprawki robię do tygodnia od wykonania projektu strony. Zakupioną stronę można używać i dowolnie przenosić oraz modyfikować według własnych potrzeb. Poprawki robię bez ograniczeń proporcjonalnie do ceny strony. Każdy klient może liczyć na pomoc techniczną po tygodniach/miesiącach czy latach. *certyfikat SSL uruchamiam bezpłatnie i bezterminowo dla klientów korzystających z mojego serwera.

DYPLOM2
podpis

Zarejestrowanych domen

0

Zadowolonych klientów

0

Realizacji WWW

0

Sklepów woocomeerce

0
Wypełnij brief strony WWW a w ciągu 24h otrzymasz darmową wycenę!

Zamów darmową wycenę
budowy strony internetowej


Opisz nam w kilku słowach wizję swojej strony, jak miałaby wyglądać i jakie funkcje mieć wbudowane. Pozwoli to nam już na wstępie przedstawić zakres cenowy wykonania takiej strony.

Zapytanie można do nas przesłać również bezpośrednio
na poniższy adres e-mail: biuro@seobit.pl