26-634 Gózd, Polska
EnglishGermanPolishRussian

O firmie SEOBIT

Zapraszam!

About us

Jestem inżynierem informatykiem z 20 letnim stażem dlatego gwarantuję dobrej jakości strony. Tworzę profesjonane responsywne strony/sklepy internetowe od kilku lat. Ponad tysiąc zrealizowanych projektów. Specjalizuję się w CMS WordPress, od czasu do czasu robię sklepy na Prestashop. Mam kilka profesjonalnych serwerów z SSL dla moich klientów, zlokalizowanych w polskich centrach danych dlatego usługa hostingu jest gratis na rok. Żeby usługa była pełna rejestruję klientom na ich nazwisko domenę u partnera NASK. Dzięki temu dostajecie państwo kompleksowy pakiet; wykupienia domeny, założenia konta hostingowego, instalacji CMS WordPress, stworzenia i dostosowanie strony oraz wypełnienia jej przesłaną treścią.

seobit.pl

Regulamin strony www

„REGULAMIN REALIZACJI STRON WWW” Oferta realizacji www oznacza rejestracje domeny, utworzenia konta hostingowego na serwerze, instalację Wordpresa i wykonanie strony www w języku polskim w terminie 2-5 dni od otrzymaniu pełnych wytycznych drogą mailową oraz danych do rejestracji domeny (imię, nazwisko, adres, email, tel, nip lub pesel). W wyjątkowych przypadkach termin realizacji może zostać minimalnie wydłużony. Wszystkie poprawki wykonuję w kolejności ich wpływy od klientów zwykle do 72h. Zamawiający udziela seobit.pl zezwolenia na umieszczenie logotypu w stopce strony w celu promocji świadczonych usług oraz do prezentacji strony w portfolio Autora. Poprawki robię do tygodnia od wykonania projektu strony. Zakupioną stronę można używać i dowolnie przenosić oraz modyfikować według własnych potrzeb. Poprawki robię bez ograniczeń proporcjonalnie do ceny strony. Każdy klient może liczyć na pomoc techniczną po tygodniach/miesiącach czy latach. *certyfikat SSL uruchamiam bezpłatnie i bezterminowo dla klientów korzystających z mojego serwera.

seobit zdjęcie własciciel
podpis

Zarejestrowanych domen

0

Zadowolonych klientów

0

Realizacji WWW

0

Sklepów woocomeerce

0
Wypełnij brief strony WWW a w ciągu 24h otrzymasz darmową wycenę!
Administratorem danych osobowych jest SEOBIT Waldemar Kaźmierczak NIP:712-107-27-46 Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust.1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r., dalej RODO w celu wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Administrator udostępnia lub powierza dane podmiotom zewnętrznym w celu realizacji przedmiotu umowy.