26-634 Gózd, Polska
EnglishGermanPolishRussian
EnglishGermanPolishRussian

O firmie SEOBIT

Zapraszam!

About us

O SEOBIT.PL

TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH WWW WORDPRESS

Jestem inżynierem informatykiem z 20 letnim stażem dlatego gwarantuję dobrej jakości strony. Tworzę profesjonalne responsywne strony/sklepy woocommerce internetowe od kilku lat. Ponad tysiąc zrealizowanych projektów. Specjalizuję się w CMS WordPress, od czasu do czasu robię sklepy na Prestashop. Mam kilka profesjonalnych serwerów z SSL dla moich klientów, zlokalizowanych w polskich centrach danych dlatego usługa hostingu jest gratis na rok. Żeby usługa była kompleksowa to rejestruję klientom domeny na ich nazwisko u partnera NASK. Dzięki temu dostajecie państwo kompleksowy pakiet; wykupienia domeny, założenia konta hostingowego, instalacji CMS WordPress, stworzenia i dostosowanie strony oraz wypełnienia jej przesłaną treścią. Po zakończeniu budowy strony zajmę się jej pozycjonowanie, dzięki temu państwa strona nie tylko zaistnieje w internecie ale będzie wysoko w wyszukiwarce google.

SEOBIT WALDEMAR KAŹMIERCZAK

TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH WWW WORDPRESS

Oferuję Państwu stworzenie profesjonalnej, nowoczesnej, responsywnej strony internetowej w oparciu system WordPress wraz z indywidualnym nieszablonowym projektem graficznym. Projekt idealnie wyświetlający się na komputerach, tabletach i telefonach. Wykonany według najnowszych standardów. To klient decyduje jak ma wyglądać jego strona. Dodatkowy bonus od nas to edytor wizualny dzięki któremu obsługa strony jest bardzo prosta. Z łatwością będziesz mógł zarządzać stroną, a także samodzielnie edytować jej zawartość, treść, zdjęcia, wygląd. Oferta zawiera również roczne pozycjonowanie strony na 8 fraz w google oraz “bezterminową” opiekę techniczną stron utrzymywanych na naszych serwerach!

☞ Wysyłasz treść, o resztę się nie musisz martwić. Przygotujemy kompletny projekt, szatę graficzną i nowoczesny układ strony. Umieścimy treść i zdjęcia w ciekawy i przemyślany sposób. Sprawdzimy poprawność wyświetlania się na telefonie. ☞ Poprawki robimy do zadowolenia klienta!

Gratis dostaniesz:

☛ Pozycjonowanie strony w google na 8 fraz przez 12 miesięcy

☛ Serwer 3 GB+SSL – bezpieczne serwery z certyfikatem SSL

☛ Domena *.pl – rejestracja domeny .pl na dane klienta to bezpieczeństwo domeny.

☛ Logo ☛ Emaile w twojej domenie.

Nie wiesz czy dasz radę zarządzać stroną? Nie ma problemu przeprowadzimy zdalne szkolenie z obsługi po zakończeniu realizacji.

seobit zdjęcie własciciel
podpis

Zarejestrowanych domen

0

Zadowolonych klientów

0

Realizacji WWW

0

Sklepów woocomeerce

0
Wypełnij brief strony WWW a w ciągu 24h otrzymasz darmową wycenę!
Administratorem danych osobowych jest SEOBIT Waldemar Kaźmierczak NIP:712-107-27-46 Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust.1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r., dalej RODO w celu wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Administrator udostępnia lub powierza dane podmiotom zewnętrznym w celu realizacji przedmiotu umowy.