Cennik wykonania strony www

Rzetelna wycena to podstawa do dobrej współpracy.  Dlatego potrzebujędokładne informacje potrzebne do stworzenia projektu. Podstawą do zrozumienia Twoich oczekiwań jest wypełniony przez Ciebie online formularz wyceny. Informacje te dają mi solidne podstawy, do dalszej rozmowy, oraz do przygotowanej dla Ciebie oferty dopasowanej do Twoich oczekiwań. 

2X Hosting Illustration 05

tanie Strony internetowe

CMS WordPress

1X Hosting Icon 04

Co składa się na cenę?

Cena Twojej strony www jest zależna od stopnia zaawansowanie użytych rozwiązań technicznych oraz zaproponowanej szaty graficznej. Inaczej wygląda układ i funkcjonalność stron o niskim budżecie a inaczej w przypadku droższych witryn www.

1X Hosting Icon 14

Gotowa strona od A-Z

Prowadząc stronę www, blog, sklep intranetowy, redagując rozbudowany portal informacyjny czy promocyjny lub obsługując zaawansowaną strefę klienta będziesz uzupełniał swoją stroną w nowe treści oraz czuwał nad prawidłową komunikację z klientami. Oferuję pomoc techniczną nad prawidłowym działaniem systemu CMS.

1X Hosting Icon 10

Pozycjonowanie strony

Jednym w najważniejszych powodów posiadania strony jest pozyskanie nowych klientów oraz utrzymanie relacji z obecnymi. Żeby to osiągnąć twoja strona musi być wysoko w wyszukiwarce google na wskazane słowa kluczowe. Oferuję pomoć SEO w pozycjonowaniu strony internetowej.

 

seobit.pl

Oferta stron www cennik

Szybki kontakt!
+
Wyślij!