26-634 Gózd, Polska
EnglishGermanPolishRussian
EnglishGermanPolishRussian
5 / 100

Video filmowanie z Drona

Filmy reklamowe, inwentaryzacje, zdjęcia domów, działek i placów budowy. Sprawdź ofertę.

Doskonałe zdjęcia wraz z edycją, pełen montaż wideo, profesjonalne podejście do pracy. Dron wykorzystany w filmach, na imprezach, do transmisji, teledysków, reklamy, ślubów. Szybka Realizacja.

Świadczę usługi video filmowania dronem z powietrza. Ujęcia z lotu ptaka dzięki wykorzystaniu bezzałogowego statku powietrznego “drona”. 

Seobit świadczy usługi videoflmowania dronem na terenie gminy Gózd oraz w promieniu 25km od siedziby firmy. 

Wykonujemy zdjęcia dla klientów indywidualnych, firm oraz instytucji publicznych. 

Dzięki wykorzystaniu dronów i optyki o bardzo dobrych parametrach nasze ujęcia z powietrza charakteryzują się niesamowitą jakością zarówno pod względem technicznym, jak i operatorskim.

 

Wypełnij brief strony WWW a w ciągu 24h otrzymasz darmową wycenę!
Administratorem danych osobowych jest SEOBIT Waldemar Kaźmierczak NIP:712-107-27-46 Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust.1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r., dalej RODO w celu wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Administrator udostępnia lub powierza dane podmiotom zewnętrznym w celu realizacji przedmiotu umowy.