26-634 Gózd, Polska
EnglishGermanPolishRussian
EnglishGermanPolishRussian

Zmień szerokość paska bocznego DIVI

7 października 2018

Blog

Ten jest dość prosty – zmieniamy domyślną szerokość widżetu paska bocznego Divi. Jeśli kiedykolwiek czułeś się zbyt wąski, wystarczy spojrzeć na poniższy kod.

Ten kod zmieni domyślną szerokość na 300px i ustawi margines 30px na brzegu ekranu przeglądarki. Być może zauważyłeś tam również zapytanie o media. Ponieważ zamierzamy wymusić nową szerokość i margines, gdyby nie to zapytanie o media, twoja strona mogłaby pęknąć na małych ekranach.

Do celów testowych ustawiliśmy minimalną szerokość 1 200 pikseli, aby wymusić zmiany CSS opisane poniżej. Jeśli rozdzielczość przeglądarki odpowiada lub przekracza to minimum, będą mogli zobaczyć twój nowy pasek boczny.

@media only screen and ( min-width1200px ) {
.et_right_sidebar #sidebar .et_pb_widget {
margin-right:30px !important;
}
.et_left_sidebar #sidebar .et_pb_widget {
margin-left:30px !important;
}
.et_right_sidebar #left-area,
.et_left_sidebar #left-area {
width:720px !important/* 1020 - width */
}
.et_right_sidebar #main-content .container:before {
right:300px !important/* width */
}
.et_left_sidebar #main-content .container:before {
left:300px !important/* width */
}
.et_right_sidebar #sidebar,
.et_left_sidebar #sidebar {
width:300px !important/* width */
}
}

Dodaj komentarz

Wypełnij brief strony WWW a w ciągu 24h otrzymasz darmową wycenę!
Administratorem danych osobowych jest SEOBIT Waldemar Kaźmierczak NIP:712-107-27-46 Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust.1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r., dalej RODO w celu wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Administrator udostępnia lub powierza dane podmiotom zewnętrznym w celu realizacji przedmiotu umowy.