26-634 Gózd, Polska
EnglishGermanPolishRussian
EnglishGermanPolishRussian

Tarot wróżby Warszawa

17 grudnia 2020

Blog

Tomasz Gocłowski- Wróżka Warszawa,

Wiele osób, które trafia do Tomasza Gocłowskiego, często stoi na życiowym rozdrożu borykając się z problemami natury finansowej, sercowej, czy też rodzinnej. Jako doświadczony tarocista w Warszawie Tomasz potrafi wyczytać z kart problemy znacznie głębsze, niż przedstawia klient, a także zaproponuje konkretne rozwiązania nawet najbardziej problematycznych kwestii. Jego rady pozwalają uniknąć zguby, rozwiewają rozterki, a także odsłaniają słońce schowane za chmurami problemów egzystencjalnych.

Tarot Warszawa– pasją Tomasza Gocłowskiego.

Mimo tego, że głównym zajęciem tego wróżbity z Warszawy jest tarot, Tomasz już od końcówki lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku interesuje się astrologią, parapsychologią, psychotroniką i ezoteryką. Jest zapalonym podróżnikiem- podróżował po całym świecie, między innymi Nepalu, Indiach Peru i Meksyku, gdzie szkolił się u największych autorytetów w dziedzinie ezoteryki.

Wypełnij brief strony WWW a w ciągu 24h otrzymasz darmową wycenę!
Administratorem danych osobowych jest SEOBIT Waldemar Kaźmierczak NIP:712-107-27-46 Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust.1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r., dalej RODO w celu wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Administrator udostępnia lub powierza dane podmiotom zewnętrznym w celu realizacji przedmiotu umowy.