tylicedogs.pl

logo zkwp fci

Tylicedogs.pl

O hodowli

Jesteśmy domową hodowlą zarejestrowaną w Związku Kynologicznym w Polsce, oddział Olsztyn, mieszkamy w okolicy Lubawy/Nowego Miasto Lubawskiego/Iławy. Psy mieszkają z nami w domu. Na co dzień spędzają czas z dziećmi i naszymi innymi zwierzakami, czyli: dwa koty i trzy kury. Mieszkamy w chacie za wsią, dużo spacerujemy w lesie. Nasz drugi dom jest w Warszawie, gdzie regularnie bywamy z psami.

Lubimy wystawy psów, w których z sukcesami regularnie startujemy Jesteśmy zaangażowani w psie sporty – trenujemy dogfrizbee i frizgility. – Więcej na ten temat w zakładce Co robimy?

Regularnie biorę udział w szkoleniach w zakresie hodowli psów rasowych (tu polecam centrum szkoleń Animalia), handlingu czyli sztuki wystawiania psów na wystawach oraz uczę się dogfrisbee od najlepszych (Dragon Joanna Korbal, Anna Radomska). Wspiera mnie również nie zastąpiona Patrycja Z Todrykowa – hodowca, behawiorysta, trener i zawodnik dogfrisbee. Poza psami moją pasją są konie. Tylice Dogs regularnie bywają w stajni, gdzie szaleją na padoku. W zakładce Galeria znajduje się foto relacja, z tego jak spędzam czas z moim psami.

Jeśli chcesz mieć Psa z Maski, lub chcesz dowiedzieć się czegoś o tych terrierach, to zapraszam do kontaktu telefonicznego, chętnie porozmawiam. Możemy spotkać się na spacer jeśli interesujesz się szczeniakiem lub chcesz poznać Psy z Tylic.

 

Asia Urbaniak
Umiejętności

Opublikowano w dniu

20 marca 2020

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Szybki kontakt!
+
Wyślij!