26-634 Gózd, Polska
EnglishGermanPolishRussian
16 / 100

Opinie o firmie seobit

TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH WWW WORDPRESS

SEOBIT WALDEMAR KAŹMIERCZAK

logo seobit
Mateusz Zięba
Mateusz Zięba
19:34 17 Nov 21
Pełen profesjonalizm, a przede wszystkim szybkość powstania strony ! Obsługa 24/7.
Ania Pyrkosz
Ania Pyrkosz
13:24 15 Nov 21
Co tu dużo mówić- jestem po prostu zachwycona. Rewelacyjny kontakt, ekspresowe działanie, rzeczowe rady i sugestie, natychmiastowa reakcja na zadane pytanie. Strona jest po prostu perfekcyjna- czytelna, przejrzysta, dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. Poziom obsługi zdecydowanie przewyższył moje oczekiwania. Serdecznie polecam! 🙂
Mariusz Szczepaniak
Mariusz Szczepaniak
20:04 09 Sep 21
SEOBIT.PL - to firma z pełnym profesjonalizmem. Strona powstała w 24h, zmiany wprowadzane expressowo. Polecam
Marta Kolankowska Trzcińska
Marta Kolankowska Trzcińska
03:59 22 Aug 21
Serdecznie polecam współpracę z SEOBIT.PL. Bardzo dobry kontakt mailowy, szybka i bezcenna pomoc techniczna. Usługa została wykonana na najwyższym poziomie. Bardzo dziękuję!
Andrzej Tomasz Piotrowski
Andrzej Tomasz Piotrowski
07:35 12 Aug 21
Strona wykonana w kilka dni. Wszystkie poprawki są uwzględniane i nanoszone w ciągu kilku godzin. Dobra współpraca i pomoc w obsłudze witryny. Świetny kontakt mailowy. Strona dobrze wyświetla się na komputerze i urządzeniach mobilnych. Jest przemyślana, czytelna i dobrze wykonana. Znakomity stosunek ceny do jakości. Polecam.
Zobacz wszystkie opinie
js_loader
Wypełnij brief strony WWW a w ciągu 24h otrzymasz darmową wycenę!
Administratorem danych osobowych jest SEOBIT Waldemar Kaźmierczak NIP:712-107-27-46 Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust.1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r., dalej RODO w celu wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Administrator udostępnia lub powierza dane podmiotom zewnętrznym w celu realizacji przedmiotu umowy.