Sprawdzony/bezpieczny Hosting WWW- Informacje techniczne- HOSTING RESSELER z POLSKICH SERWEROWNI

Poczta:Poczta przez www (Roundcube), Autorespondery, Aliasy pocztowe,Skanowanie antywirusowe, Skanowanie antyspamowe,Bezpieczne połączenie: pop3s, imaps oraz ssmtp, Poczta przez SSL/TLS

Serwer www: Szybki serwer LiteSpeed, HTTP/2, Wersje PHP: 5.2 do 7.4, Ustawianie wersji PHP per domena, Możliwość dodania dodatków do PHP: SourceGuardian Loader, Truebug loader i inne., Obsługa zadań cron, Katalogi na hasło, Własne strony błędów, Obsługa SNI do instalacji komercyjnych certyfikatów SSL lub darmowych LetsEncrypt!, Własne .htaccess, Obsługa CGI, IonCube PHP Loader

Inne elementy: Automatyczna obsługa SSL-Let’s Encrypt, Kreator stron www,Wygodny instalator Installatron (prosta instalacja popularnych aplikacji jak WordPress, Joomla, PrestaShop, Moodle itp.),MySql Maria DB 10.4, Wygodny PHPMyAdmin, Dowolna liczba kont FTP, Dostęp do powłoki shella (zdalne zalogowanie się na konto poprzez protokół SSH) – wg pakietu, Rozbudowany File Manager (zarządzanie plikami)

Backup do 28 dni

Przechowujemy 4 kopie dzienne i 4 kopie tygodniowe. Oznacza to, że twój backup jest dostępny nawet do 28 dni wstecz. Bardzo przydaje się to w razie ewentualnej infekcji strony.

SSL Let’s Encrypt

W przeciwieństwie do niektórych operatorów – bezproblemowo obsługujemy certyfikaty Let’s Encrypt, dzięki czemu Twój start z nową stroną jest szybki i od razu bezpieczny.

Bezpieczeństwo

Unikatowa technologia, sprawdzająca kilkadziesiąt punktów Twojego WordPress’a. Nie zostawia plików w Twojej instalacji WordPress, dzięki czemu nie tworzy żadnych dodatkowych podatności.

ktualnie obsługujemy PHP do 7.4. Generalnie im wyższa wersja PHP, tym większa wydajność. Możesz liczyć na przyrosty wydajności PHP rzędu kilku procent, kiedy przechodzisz między kolejnymi wersjami.

Wersję PHP zmieniasz per domena w panelu. To jedno kliknięcie, zatem możesz prosto eksperymentować z różnymi ustawieniami.

 

50,00  z vat

Wypełnij brief strony WWW a w ciągu 24h otrzymasz darmową wycenę!

Zamów darmową wycenę
budowy strony internetowej


Opisz nam w kilku słowach wizję swojej strony, jak miałaby wyglądać i jakie funkcje mieć wbudowane. Pozwoli to nam już na wstępie przedstawić zakres cenowy wykonania takiej strony.

Zapytanie można do nas przesłać również bezpośrednio
na poniższy adres e-mail: biuro@seobit.pl