26-634 Gózd, Polska
EnglishGermanPolishRussian
EnglishGermanPolishRussian

Firma sprzątająca “TIMTEM”

12 listopada 2020

Blog

Firma sprzątająca z Trójmiasta “TIMTEM” oferuje usługę sprzątania mieszkań, domów, biur, lokali usługowych, obiektów noclegowych.

Jeśli nie chce się Państwu lub nie macie Państwo czasu na przygotowanie mieszkania przed lokatorami albo w innych okolicznościach, postaramy się pomóc i zrobić aby Wasze mieszkanie, dom, biuro poprzez zastosowanie kilku prostych sztuczek, stało się bardziej atrakcyjne dla potencjalnych lokatorów.


Nie musisz już tracić czasu w weekend na ogólne sprzątanie. Firma sprzątająca „Timtem” podejmie wszystkie obawy dotyczące uporządkowania i możesz poświęcić wolny czas na komunikację z bliskimi, hobby lub po prostu przyjemny odpoczynek. Jednocześnie będziesz mieć pewność nienagannego wyniku czyszczenia przeprowadzonego przez profesjonalistów.

Wypełnij brief strony WWW a w ciągu 24h otrzymasz darmową wycenę!
Administratorem danych osobowych jest SEOBIT Waldemar Kaźmierczak NIP:712-107-27-46 Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust.1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r., dalej RODO w celu wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Administrator udostępnia lub powierza dane podmiotom zewnętrznym w celu realizacji przedmiotu umowy.