26-634 Gózd, Polska
EnglishGermanPolishRussian
EnglishGermanPolishRussian

10 niesamowitych przykładów wyskakujących okienek zwiększających konwersje

13 kwietnia 2021

Blog

18 / 100
mobilemonkey popup

Znaczna część tego doświadczenia sprowadza się do projektowania. Mając to na uwadze, oto kilka wskazówek projektowych, które pomogą Ci tworzyć bardziej przyjazne dla użytkownika i konwertujące wyskakujące okienka :

  • Użyj podobnej estetyki, co reszta witryny. Wyskakujące okienka z definicji wyróżniają się spośród innych elementów. Aby jednak uniemożliwić użytkownikom postrzeganie ich jako irytacji, a nie jako elementu witryny, musisz zaprojektować wyskakujące okienka tak, aby używały tych samych kolorów, czcionek i ogólnego stylu, co inne elementy.
  • Upewnij się, że wyskakujące okienka można łatwo zamknąć. Unikanie tworzenia wyskakujących okienek, które trudno zamknąć. W większości przypadków to tylko frustruje odwiedzających i zmniejsza prawdopodobieństwo, że będą chcieli dokonać konwersji.
  • Używaj wezwań do działania ( CTA ), których nie można zignorować. Celem większości wyskakujących okienek w nowoczesnym projektowaniu stron internetowych jest pomoc w uzyskaniu większej liczby konwersji. Jeśli nie umieścisz wezwania do działania w widocznym miejscu w wyskakujących okienkach, przegapisz tę okazję.
  • Zadbaj o prostotę wyskakujących okienek. Wyskakujące okienka nie powinny zawierać dziesiątek pól ani długich akapitów tekstu. To krótka przerwa, którą użytkownicy mogą powstrzymać przed powrotem do Twojej prawdziwej witryny; chcesz, żeby ten przystanek był krótki. Im bardziej złożone są Twoje wyskakujące okienka, tym mniejsze jest prawdopodobieństwo, że użytkownicy będą chcieli z nimi współpracować.

Jeśli chodzi o używanie wyskakujących okienek, które wykraczają poza projekt, należy wziąć pod uwagę wiele kwestii. Zasadniczo zalecamy unikanie wyskakujących okienek z wpisami , czyli takich, które pojawiają się zaraz po załadowaniu strony internetowej.

Wyskakujące okienka wejściowe mają zwykle niższe wskaźniki sukcesu, ponieważ odwiedzający nie mieli jeszcze szansy na interakcję z Twoimi treściami. Na szczęście większość nowoczesnych narzędzi do projektowania i kreatorów wyskakujących okienek zapewnia dużą kontrolę nad tym, kiedy i na których stronach mają być wyświetlane wyskakujące okienka.

Twórz skuteczne wyskakujące okienka za pomocą Elementora

Chociaż WordPress jest niezwykle wszechstronny, system zarządzania treścią (CMS) nie zawiera narzędzi pomagających w projektowaniu i tworzeniu wyskakujących okienek po wyjęciu z pudełka. Istnieje jednak wiele wtyczek, których możesz użyć, aby wypełnić tę lukę, w tym Elementor.

Dzięki Elementor masz dostęp do pełnowymiarowej strony i kreatora wyskakujących okienek. Możesz korzystać z dziesiątek szablonów wyskakujących okienek lub tworzyć nowe projekty, które będą współpracować z pozostałymi blokami Elementora. Co ważniejsze, Elementor zapewnia pełną kontrolę nad zachowaniem wyskakujących okienek, co umożliwia tworzenie dowolnego typu elementu, którego potrzebujesz, aby zwiększyć konwersje.

Czy masz pytania dotyczące tworzenia wyskakujących okienek za pomocą Elementora? Porozmawiajmy o nich w sekcji komentarzy poniżej!

Wypełnij brief strony WWW a w ciągu 24h otrzymasz darmową wycenę!
Administratorem danych osobowych jest SEOBIT Waldemar Kaźmierczak NIP:712-107-27-46 Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust.1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r., dalej RODO w celu wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Administrator udostępnia lub powierza dane podmiotom zewnętrznym w celu realizacji przedmiotu umowy.